Telefon +36 1 4433 433 | Email bejelentkezes@bmm.hu

Egészségügyi Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk

Miért jelentkezz hozzánk?

Mit nyújtunk mi, ha csatlakozol a csapatunkba?

  • Kellemes munkakörnyezetet, tiszta és modern rendelőkben.
  • Bejelentett munkaviszony és rugalmas munkaidő beosztás vár rád nálunk, ahol a pontosan érkező fizetésed mellett jutalékra is számíthatsz!
  • Könnyen megközelíthető munkahelyek a 3., 11., 13. kerületekben.
  • Nyitott és barátságos csapatunk mindenben segít a betanulás során is, nem leszel magadra hagyva.
  • A magánrendelő rendszeresen szervez csapatépítőket, munkahelyi esteket, ahol elegáns helyszíneken tartunk szakmai előadásokat, beszélgetünk, eszünk-iszunk és jól mulatunk :)

Fontos számunkra, hogy jól érezd magad a munkahelyeden, ezért a jó hangulat és a finom kávé a mindennapjaink része.

Számítunk rád hosszú távon is! Leendő kollégáid barátságos, nyitott személyiségek, akikkel élmény együtt dolgozni.

Teljesítmény-arányos bérezéssel várunk, így ha szorgalmas vagy, bónuszra is számíthatsz!

A magas minőségű, prémium szolgáltatásaink miatt a pácienseink is udvariasak és türelmesek. Az előjegyzési rendszerünk kiváltja a “sorban állást”.

Kit keresünk?

A Budapesti Mozgásszervi Magánrendelő hálózatában olyan emberre van szükségünk, aki kedvesen és udvariasan kommunikál a páciensekkel és emellett precízen végzi az ehhez kapcsolódó adminisztrációt. Fontos az is, hogy magabiztosan fogadja a telefonhívásokat, akár angolul.

A számunkra megfelelő jelölt hosszú távra tervez és jó problémamegoldó képességgel rendelkezik. Az is fontos, hogy segítőkész, empatikus személyisége legyen, hiszen a magánrendelő pácienseinek elégedettségét meghatározza a csapatmunka. Az igényesség a minőség alappillére!

Ideális új munkatársunk egészségügyi végzettséggel, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezik.

Recepciós munkafolyamatok
Recepciós állás

Napi feladatok

  • Minden munkanapodon elvárás a pontos érkezés
  • Az időpontra érkezett pácienseket udvariasan fogadod és tájékoztatod őket a továbbiakról
  • Szintén feladatod a számlázás és fizettetés, illetve ennek pontos adminisztrációja
  • A vállalati e-mailek kezelése és a telephely rendben tartása
  • Időpont foglalás a páciensek kérésére írásban, telefonon vagy személyesen
  • Besegítés a call-center számára
  • Vár még rád a kapcsolattartás a rendelők munkatársaival és az orvosokkal is, valamint egyéb adminisztrációs munkák
  • A munkaidő heti 30-40 óra, 3-4 napos munkahéttel, 12 órás műszakban
Recepciós feladatok

Kik vagyunk mi?

A BMM minden tagja elkötelezett az egészséges életmód mellett, folyamatosan fejleszti szakmai ismereteit, empatikus csapatjátékos, szorgalmas és támogató, előzékeny és motivált. Emellett rendszerető, eredmény vállaló, precíz, ezáltal hatékony és eredményes. Munkája végzése során értéket teremt, amely hozzájárul a csapat, a cég és az egyéni személyes fejlődéshez.

Magyarország egyik
legjobb orvoscsapata

Mi tesz minket olyan sikeres csapattá?

A Budapesti Mozgásszervi Magánrendelő 2008-ban indult azzal a céllal, hogy a pácienseknek magas minőségű egészségügyi ellátást nyújtson. A szolgáltatások tárháza folyamatosan bővül, így mára már Budapesten és vidéki helyszíneken is elérhetőek vagyunk.

Miért szeretnek velünk dolgozni munkatársaink?

Made by fffuel.com

Ha felkeltettük az érdeklődésed jelentkezz!