Telefon +36 1 4433 433 | Email bejelentkezes@bmm.hu

Budapesi Mozgászervi Magánrendelő

Három gyógytornász terapeutát keresünk!

Pályakezdő?

Recepciós-gyógytornász munkakörben szeretnél tapasztalatot gyűjteni.
Budai rendelőben – Budapest, Budafoki út 15-ben szeretnél dolgozni.

Főállás?

Rendelkezel legalább 2-3 év szakmai tapasztalattal.
Főállásban 8 órában szeretnél dolgozni.
Óbudai rendelőben – Budapest, Bokor utca 17.-ben szeretnél dolgozni.

Részmunka?

Részállásban szeretnél dolgozni.

Mindhárom pozícióban előny, ha elvégezted az alábbi tanfolyamokat:

  • Funkcionális tréning a terápiában és a sportrehabilitációban,
  • Core tréning,
  • Barvicsenko-manuálterápiás képzés,
  • Fascia release manuálterápiás képzés,
  • Lágyrész manuálterápiás képzés,
  • Schroth- terápia.

Mit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
    Elkötelezetten támogatjuk a szakmai továbbképzések elvégzését, ezen kívül évente többször rendezünk BMM szakmai estet, ahol előre meghatározott témákban előadásokat hallgathatunk meg orvos és terapeuta kollegáinktól.
  • Korszerű segédeszköztár
    Terapeutáink egyedi eszközigényeit kielégítjük. Mondd el nekünk mire van szükséged, hogy a maximumot hozhasd ki magadból és a páciensek úgy érezzék, hogy 110%-ot kaptak!
  • Fizioterápiás gépek használata
    Rendelőink korszerű fizioterápiás gépekkel rendelkeznek (UH kezelő, safe laser, elektroterápiás készülék, lökéshullám). Igény szerint betanítjuk új terapeutáinkat használatukra, ezáltal lehetőség van a szolgáltatáskörük bővítésére is.
  • Szakorvosi háttértámogatás
    Ahogy a pácienseinkre is különös figyelmet fordítunk, úgy az alkalmazottakra is. Itt nem fogod magad egyedül érezni! Családi napjainkon pedig egymás családjaival is megismerkedünk, hogy még jobban erősítsük a közösség erejét!
  • Családias hangulat
  • Bejelentett munkaviszony
    A BMM-ben a jogtiszta munkavállalás mellett tesszük le a voksát. Lehetsz vállalkozó is, vagy alkalmazott, a lényeg hogy légy kedves a páciensekkel és a már megszerzett tapasztalattal segítsd őket a gyógyulásuk útján.
Recepció

AMIT KÉRÜNK TŐLED:

  • Egészségügyi intézményben szerzett munkatapasztalat
  • Segítség recepciós feladatokban
  • Csapatszellem
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség a páciensekkel
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • Empatikus páciens kezelés
  • Egészséges életmód aktív követője
Dr. Moravcsik Bence Balázs

orvosigazgató, ortopéd-traumatológus

Miért jelentkezz hozzánk?

  • Kellemes munkakörnyezetet, tiszta és modern rendelőkben.
  • Egyéni vállalkozó gyógytornász terapeutát is várunk.
  • Bejelentett munkaviszony és rugalmas munkaidő beosztás vár rád nálunk, ahol a pontosan érkező fizetésed mellett jutalékra is számíthatsz!
  • Nyitott és barátságos csapatunk mindenben segít a betanulás során is, nem leszel magadra hagyva.
  • A magánrendelő rendszeresen szervez munkahelyi esteket, csapatépítőket, ahol elegáns helyszíneken tartunk szakmai előadásokat, beszélgetünk, eszünk-iszunk és jót mulatunk :)

Ismerj meg minket!

A Budapesti Mozgásszervi Magánrendelő 2008-ban indult azzal a céllal, hogy a pácienseknek magas minőségű egészségügyi ellátást nyújtson. A szolgáltatások tárháza folyamatosan bővül, így mára már Budapesten 4  helyszínen, valamint vidéken is tartunk magánrendelést.

Legnagyobb szakorvosi csapat

Magyarország legnagyobb mozgásszervi magánrendelője

Kettős specialista

Kettős specialista műtétek a legjobb eredményért

Teljes Páciens Út

Teljes páciens út a bejelentkezéstől a gyógyulásig

VIP elsőbbségi kiszolgálás

Elsőbbségi kiszolgálás a műtétre váróknak

Miért szeretnek nálunk dolgozni terapeutáink?

Sándor Dorottya

“A tanulmányi napok lehetősége, a pontos fizetésnap, előre megbeszélt munkaidő, eszközigény finanszírozása miatt; szuper támogató közösség!”

Szabó Lóránd

“Itt megkérdik milyen páciensekkel szeretnék dolgozni és úgy érzem, hogy egy teljes nagy csapat azon dolgozik, hogy minél hamarabb és gördülékenyen menjen a munkám.”

Tatai Krisztina

“Nekem nagy pozitívum a terapeuta meeting ahol szakmai kérdéseket is meg tudunk beszélni!”

Alapértékeink

Csapatjátékos
Empatikus
csapatjátékos

Beleérző képessége, lojalitása, kiszámíthatósága, segítőkészsége a nyer-nyer (win-win) helyzetet és elégedettséget teremt. Képes egy nagy közös célt a saját érdekei elé helyezni és örömét leli a közösségben és a közösen elért sikerekben is. Egyenes, együttműködő, élvezi, hogy bármikor nyitott ajtóra találhat ötleteivel és elakadásaival is. Összetartás jellemzi a szűkebb családi életben és tágabb munkatársi közösségben is, öröm vele együtt dolgozni.

Egészséges életmód
Elkötelezett az egészséges életmód mellett

Érték számára az egészség. Saját életmódjával példát mutat az egészség megőrzéséről: évente szűrővizsgálatokra jár, rendszeresen sportol, minőségi ételeket fogyaszt. Fontos számára az egészségnevelés, tudását örömmel átadja, hozzásegíti a körülötte élőket az egészségesebb élethez, ezáltal a jobb életminőséghez

Rendszerető
Rendszerető, eredményvállaló

Szeret rendet teremteni. Külső megjelenésére igényes, munkakörnyezetében rendet tart. Gondolkodásában logikus, strukturált, precíz, ezáltal hatékony és eredményes. A határidőket pontosan betartja, elakadás esetén nem fél időben segítséget kérni felettesétől, csapatától. Felelősségi körébe tartozó eredményeiért vállalja a felelősséget. A problémákat látja, érti és a megoldásokat keresi.

Professzionális
Professzionális szakértő, tanító

A tudást fontos értéknek tekinti. Folyamatosan fejleszti szakmai ismereteit, nyitott az új megoldások, új trendek kipróbálására és megtanulására. Bátran áll elő új ötletekkel. Tudását folyamatosan bővíti. Szakmájában tisztában van a tudásanyag-forrásával, így naprakészen, megbízhatóan, hitelesen és érthetően át is tudja adni. Udvarias, jó kommunikáció képessége révén meggyőző, komoly szakértőként tekintenek rá.

Extra törődés
attitűd

Szorgalmas, támogató személyiség. Pozitív kisugárzása a garancia arra, hogy legendás élményt nyújt egy nem várt figyelmességgel. Kezdeményező, előzékeny, önmotivált. Nemcsak elvégzi, hanem túl is teljesíti a rábízott feladatot. Önként is nyúl a feladatért és élvezi az extra teljesítmény okozta örömöt..

Folyamatos fejlődés
attitűd

Legjobb akar lenni a szakmájában, melyet hivatásának tekint. Folyamatosan fejleszti szakmai ismereteit, képzi önmagát, nyitott korszerű az új megoldások, új technológiák és trendek kipróbálására és megtanulására. Munkája elvégzése során értéket teremt, mely hozzájárul a csapat, a cég és az egyéni személyes fejlődéshez és megelégedettséghez.

Ha te is egyetértesz velünk, akkor itt a helyed a csapatunkban!

Jelentkezz, ne maradj le!

Gyógytorna - SMR henger
Gyógytorna - Csecsemő mozgásfejlesztés

Válassz
minket,
dolgozz
nálunk!

Gyógytorna - Állapotfelmérés